Peanuts Round 2 Sat 17th June 2006 - Furzefield
No Event     Pos Swimmer      
1 Freestyle Girls  25m  2 Natalie Connor      
  Under 11       17.02      
2 Freestyle Boys  25m  4 Luc Cook      
          18.04      
3 Backstroke Girls  50m  5 Paige Coles      
  Under 12       45.63 (23.32 / 22.31)    
4 Backstroke Boys  50m  5 Daniel Mackey      
          48.00 (22.75 / 25.25)    
5 Breaststroke Girls  50m  2 Brooke Killick      
  Under 13       42.64 (19.94 / 22.70)    
6 Breaststroke Boys  50m  5 Peter Alves-Attree      
          51.12      
7 Butterfly Girls  25m  4 Molly Hopwood      
  Under 11       21.61      
8 Butterfly Boys  25m  5 Robert McLean      
          24.37      
9 Freestyle Girls  50m  3 Jasmine Cooper      
  Under 12       36.52 (17.50 / 19.02)    
10 Freestyle Boys  50m  3 Daniel Mackey      
          37.98 (17.31 / 20.67)    
11 Backstroke Girls  50m  5 Amanda Healy      
  Under 13       42.87 (21.25 / 21.62)    
12 Backstroke Boys  50m  5 Mark Serafinowicz      
          50.36 (20.23 / 30.13)    
13 Freestyle Relay Girls  4x25m  2 Annie Shewell-Cooper Chloe Costello Charlotte Mackey Natalie Connor
  9 Years       18.93 20.65 25.31 16.59
                 
                 
14 Freestyle Relay Boys  4x25m  DQ Robert McLean Nicholas Tetlow Andrew Healy Aryan Alekasir
          21.86 23.25 20.62 19.34
                 
                 
15 Medley Relay Girls  4x25m  DQ Jade Murphy Natalie Connor Molly Hopwood Chloe Costello
  Under 11       22.51 24.29 21.02 20.66
                 
                 
16 Medley Relay Boys  4x25m  4 Harry James Luc Cook Robert McLean Richard Mills
          23.67 28.10 26.49 19.10
                 
                 
17 Freestyle Relay Girls  4x25m  5 Caitlin Archbold Paige Coles Jasmine Cooper Lucy Theobald
  Under 12       17.82 20.00 17.20 17.20
                 
                 
18 Freestyle Relay Boys  4x25m  4 Daniel Mackey Mark Serafinowicz Christos Loizou Peter Alves-Attree
          16.89 19.37 18.56 17.75
                 
                 
19 Medley Relay Girls  4x50m  3 Amanda Healy Brooke Killick Rebecca Simpson Lauren Murphy
  Under 13       43.42 43.67 41.20 36.50
                 
                 
20 Medley Relay Boys  4x50m  DQ Christos Loizou Mark Serafinowicz Peter Alves-Attree Richard Mills
          51.95 57.50 52.68 42.41
                 
                 
21 Breaststroke Girls  25m  3 Natalie Connor      
  Under 11       24.98      
22 Breaststroke Boys  25m  5 Luc Cook      
          27.57      
23 Butterfly Girls  50m  4 Caitlin Archbold   Final Position  
  Under 12       44.16 (22.57 / 21.59)  1st Hemel 'A'   75
24 Butterfly Boys  50m  N/S      2nd Costa 113
            (19.28 / -19.28)  3rd Hemel 'B' 128
25 Freestyle Girls  50m  5 Lauren Murphy    4th Hoddesdon 133
  Under 13       36.69 (18.33 / 18.36)  5th Potters Bar 181
26 Freestyle Boys  50m  5 Daniel Mackey      
          40.96 (17.87 / 23.09) Personal Bests   22
27 Backstroke Girls  25m  5 Jade Murphy      
  Under 11       21.85      
28 Backstroke Boys  25m  5 Harry James      
          24.83      
29 Breaststroke Girls  50m  5 Lucy Theobald      
  Under 12       53.23 (25.03 / 28.20)    
30 Breaststroke Boys  50m  3 Peter Alves-Attree      
          51.97 (24.83 / 27.14)    
31 Butterfly Girls  50m  4 Brooke Killick      
  Under 13       39.08 (17.88 / 21.20)    
32 Butterfly Boys  50m  5 Christos Loizou      
          52.29 (20.47 / 31.82)    
33 Medley Relay Girls  4x25m  2 Annie Shewell-Cooper Brooke Murphy Natalie Connor Charlotte Mackey
  9 Years       23.16 30.96 19.67 23.20
                 
                 
34 Medley Relay Boys  4x25m  5 Nicholas Tetlow Andrew Healy Robert McLean Aryan Alekasir
          30.92 28.37 26.32 19.31
                 
                 
35 Freestyle Relay Girls  4x25m  DQ Jade Murphy Chloe Costello Annie Shewell-Cooper Molly Hopwood
  Under 11       17.95 21.14 19.36 17.60
                 
                 
36 Freestyle Relay Boys  4x25m  5 Richard Mills Harry James Nicholas Tetlow Luc Cook
          19.60 20.26 25.55 19.45
                 
                 
37 Medley Relay Girls  4x25m  5 Paige Coles Lucy Theobald Caitlin Archbold Jasmine Cooper
  Under 12       24.07 24.32 20.70 17.27
                 
                 
38 Medley Relay Boys  4x25m  DQ Christos Loizou Peter Alves-Attree Mark Serafinowicz Daniel Mackey
          24.79 25.87 23.60 18.09
                 
                 
39 Freestyle Relay Girls  4x50m  4 Lauren Murphy Rebecca Simpson Amanda Healy Brooke Killick
  Under 13       38.20 36.34 38.78 32.44
                 
                 
40 Freestyle Relay Boys  4x50m  5 Mark Serafinowicz Christos Loizou Peter Alves-Attree Daniel Mackey
          45.67 45.13 43.81 43.55
                 
                 
41 Squadron Mixed  8x25m  4 Natalie Connor Molly Hopwood Jasmine Cooper Brooke Killick
          17.61 16.67 17.12 15.00
                 
                 
          Aryan Alekasir Luc Cook Peter Alves-Attree Daniel Mackey
          18.81 18.52 18.49 16.70