DAPLYN TROPHY - SAT 2nd DEC 2006 HEMEL HEMPSTEAD
Dist  Stroke    Girls Blue Team     Girls Jade Team    Final Position - Girls   
    Pos  Swimmer   Time  Pos  Swimmer   Time  Pos  Team   Pts   
 100  IM  1 Sophie Connor  1:14.62  15 Megan Hardy  1:33.37  1st  Hoddesdon  121  
      (15.04 / 19.93 / 21.85 / 17.58)   (19.12 / 25.19 / 28.31 / 20.44) 2nd  Hemel 'A'  115  
   50  Back  10 Amanda Healy     43.02 12 Jade Murphy     44.44 3rd  Watford  95  
   50  Breast  4 Brooke Killick     43.28 12 Emily King     48.32 3rd  Cheshunt  95  
   50  Fly  8 Natalie Connor     39.90 13 Emma Bennett     46.27 5th  Hitchin 'A'  91  
   50  Free  10 Lauren Murphy     35.44 7 Gabriella Fenwick     34.86 6th  Harpenden  85  
 4x50   Free  7 Brooke Killick     33.25 11 Gabriella Fenwick     35.69 7th  Potters Bar 'A'  84  
    Natalie Connor     35.09   Emily King     38.63 8th  Stevenage  82  
    Lauren Murphy     38.10   Jade Murphy     37.50 9th  Hemel 'B'  74  
    Sophie Connor     30.83   Megan Hardy     37.06 10th  Herts Flyers 'A'  64  
        2:17.27     2:28.88 11th  Fifolits  57  
 4x50   Medley  9 Amanda Healy     45.26 13 Emily King     50.06 12th  Hitchin 'B'  52  
    Brooke Killick     45.21   Gabriella Fenwick     50.57 13th  Potters Bar 'B'  50  
    Sophie Connor     35.06   Megan Hardy     43.84 14th  Berkhamsted Sports  36  
    Natalie Connor     35.52   Emma Bennett     40.44 15th  Tring 'A'  34  
        2:41.05     3:04.91 16th  Borehamwood  27  
17th  Herts Flyers 'B'  18  
18th  Tring 'B'  14  
Dist  Stroke    Boys Blue Team    Final Position - Boys   
    Pos  Swimmer   Time  Pos  Team   Pts   
 100  IM  16 Daniel Mackey  1:45.12  1st  Hoddesdon  114  
      (18.71 / 20.40 / 28.15 / 19.45) 2nd  Hemel 'A'  111  
   50  Back  6 Connor Creeley     39.23 3rd  Stevenage  98  
   50  Breast  10 Robert Branch     48.28 4th  Herts Flyers  87  
   50  Fly  11 Lewis Taylor     40.68 5th  Harpenden  75  
   50  Free  13 Matthew Kenealy     38.75 5th  Hemel 'B'  75  
 4x50   Free  12 Connor Creeley     31.69 7th  Cheshunt  69  
    Lewis Taylor     36.18 8th  Waford  67  
    Robert Branch     41.85 9th  Tring 'A'  65  
    Daniel Mackey     36.75 10th  Hitchin 'A'  58  
        2:26.44 11th  Berkhamsted Sports  50  
 4x50   Medley  12 Matthew Kenealy     44.65 12th  Potters Bar  46  
    Connor Creeley     43.63 13th  Tring 'B'  45  
    Lewis Taylor     41.65 14th  Hitchin 'B'  31  
    Daniel Mackey     39.00 14th  Fifolits  31  
        2:48.93 16th  Borehamwood  22  
Swims 39
PBs & NPTs 13